Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Тепер податківців про порушення роботодавця можна повідомляти смартфоном

12.11.2019, 10:10
673
0

Фіскали повідомили про один із варіантів виявлення роботодавців-порушників
Фіскали повідомили про один із варіантів виявлення роботодавців-порушників

Про факти порушення роботодавцем законодавства про працю працівники можуть повідомити, скориставшись мобільним додатком "Legal Work". Про це інформують у ГУ ДПС в Одеській області.

Цей сервіс дає можливість направити в орган ДПС інформацію про виплати заробітної плати в "конвертах" або використанні найманої праці без укладення трудового договору.

Адже такі порушення, по-перше, позбавляють працівника державних соціальних гарантій, негативно впливають на розмір пенсії у майбутньому тощо, по-друге, призводять до недоотримання бюджетом ЄСВ, ПДФО та військового збору.

Нагадаємо, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві, та виплати зарплати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ, а також без утримання податків є порушенням законодавства про працю та норм ПКУ.

За інформацією ГУ ДПС в Одеській області

Читайте також коментар про порядок держконтролю органами Держпраці електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар