Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підприємство розірвало договір з підприємцем і повернуло аванс: що показувати у ф. № 1ДФ

13.11.2019, 08:45
239
0

Потрібно подавати уточненку чи показувати повернення у ф. № 1 ДФ за той період, коли було повернення?
Потрібно подавати уточненку чи показувати повернення у ф. № 1 ДФ за той період, коли було повернення?

ДПС у Волинській області роз'яснили особливості заповнення ф. № 1ДФ у разі повернення в поточному кварталі підприємцю авансу, який підприємство відобразило у ф.№ 1ДФ за попередній квартал.

Вони зауважили, що у разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити у ф. № 1ДФ такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, в тому числі виплачені на користь самозайнятих осіб (фізосіб - підприємців та осіб, що проводять незалежну профдіяльність).

Тож якщо підприємство поверне підприємцю суми одержаного в попередньому кварталі авансу внаслідок розірвання договору, фіскали радять таку суму повернення показувати з від'ємним значенням у ф. № 1ДФ за той податковий період, в якому відбулося таке повернення коштів.

Джерело: сайт ДПС у Волинській області.

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Уточнення податкового зобов'язання з єдиного податку в разі повернення авансу покупцю" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар