Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Іноземці зможуть віддалено створювати та керувати бізнесом на території України

19.11.2019, 14:20
358
0

Рішення уряду про проведення пілотного проекту може бути схвалено до нового року
Рішення уряду про проведення пілотного проекту може бути схвалено до нового року

Міністерство цифрової трансформації повідомило про проект е-резидентства - електронного громадянства країни, завдяки якому іноземці зможуть провадити бізнес в Україні з-за кордону. У разі своєї реалізації цей проект має дати можливість іноземцям:

- віддалено створювати та керувати бізнесом на території України;

- підписувати документи електронним підписом;

- отримати доступ до банківських послуг, онлайн-платежів та роботи з постачальниками

Постанову Кабінету Міністрів про проведення пілотного проекту планують схвалити до нового року. Там буде детально описано порядок отримання статусу та регламент роботи державних органів із нерезидентам, а також особливості роботи з банками.

Нагадаємо, що під час Форуму "Бізнес без паперу", організаторами якого виступили компанія ЛІГА:ЗАКОН та сервіс електронного документообігу "Вчасно", Олександр Борняков, заступник міністра з цифрової трансформації, повідомив, що до наступного року з'являться біля 20 послуг в електронній формі. Власне, Мінцифри уже ініціювало запуск в Україні цифрового водійського посвідчення та цифрового студентського квитка. Крім того, це відомство прогнозує впровадження блокчейну та сприяння криптовалютам.

Джерело: сайт Мінцифри


Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар