Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Тваринникам обіцяють полегшення і діджіталізацію видачі дозвільних документів

21.11.2019, 13:15
256
0

Відбулася презентація електронної системи видачі ветеринарних документів та надання адміністративних послуг
Відбулася презентація електронної системи видачі ветеринарних документів та надання адміністративних послуг

Презентований Єдиний державний реєстр ветеринарних документів дозволить бізнесу зекономити час і кошти, які витрачаються на оформлення таких документів. З 2020 року видача міжнародних ветеринарних документів відбуватиметься через електронну систему, яка, зокрема, передбачиме можливість перекладу різними мовами для тих країн, які цього потребують.

Окрім того, у 2020 році будуть створені електронні кабінети для суб'єктів господарювання, які займаються тваринництвом. Ідея полягає в тому, щоб функціонування всіх документів зводилося в одну систему. Це спростить проходження самої процедури видачі документів. Якщо суб'єкт господарювання зможе самостійно заповнювати інформаційні сторінки - це зменшить час заповнення відповідних граф інспекторами Держпродспоживслужби.

Будь-який зареєстрований суб'єкт господарювання через особистий кабінет матиме доступ до всіх баз даних. Достатньо оформити одну заявку через особистий кабінет, щоб інспектор розумів, який вантаж буде відправлятися. Це дозволить швидше і якісніше обробити всі ветеринарні документи. У персональний кабінет акумулюватиметься інформація зі всіх джерел, які є, та будуть створені в майбутньому: Єдиного державного реєстру тварин, Єдиного державного реєстру ветеринарних документів, інспекційної системи і системи ветконтролю. Тим самим відмови в видачі ветеринарних документів зведуться до нуля, бо при формуванні заявки система буде попереджати про необхідні документи, які мають бути в суб'єкта господарювання, щоб отримати дозвільний документ.

Нагадаємо, що у тваринників є шанс до кінця року отримати держпідтримку аж за 5 програмами. До того ж, нещодавно для сільськогосподарських виробників Держстат затвердив нові форми статистичних спостережень за 2019 рік,а Кабмін затвердив критерії ризику для ветеринарних перевірок Держпродспоживслужби.

Джерело: Урядовий портал


Відслідковувати нові нормативно-правові акти допоможе інформаційно-правова система ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар