Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Порядок формування Реєстру великих платників податків змінять

22 листопада 2019, 14:55
678
0
Реклама

Мінфін вирішив скоригувати Порядок формування Реєстру великих платників податків (далі - ВПП). Для цього уже напрацьований проект змін до вказаного Порядку.

Вони передбачатимуть особливості зміни основного та неосновного місця обліку ВПП.

ВПП, які не обліковуються в контролюючих органах, що здійснюють супроводження ВПП, зобов'язані не пізніше 15 листопада поточного року подати заяву за формою № 1-ОПП до Офісу ВПП, а заяву за ф.№17-ОПП - до Офісу ВПП та/або його територіальних підрозділів щодо наявних у межах населеного пункту за місцезнаходженням Офісу ВПП або його територіальних підрозділів.

Щодо ВПП, які не подали до відповідного контролюючого органу заяви за формою № 1-ОПП та № 17-ОПП у відведений строк, ДПС приймає рішення про зміну місця обліку та переведення на облік до Офісу ВПП.

Рішення ДПС про зміну місця обліку та переведення на облік до Офісу ВПП надсилатимуть ВПП, які не подали в установлені терміни заяву про взяття на облік. Робитимуть це у вигляді електронного повідомлення на електронну адресу, з якої надіслана остання прийнята ДПС податкова звітність, або на паперовому носії поштовим відправленням з повідомленням про вручення за формою № 2-ВПП. Переводять на облік ВПП за новим місцем обліку до Офісу ВПП з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр ВПП.

Джерело: проект наказу Мінфіну "Про затвердження Змін до Порядку формування Реєстру великих платників податків".

Корисним буде дізнатися також, що ДПС затвердила Реєстр великих платників податків на 2020 рік.

Повідомити про об'єкти оподаткування можна, скориставшись сервісом Liga:REPORT. Спробуйте прямо зараз 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини