Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Покупці оплачують карткою за онлайн-доступ до інформації сайту: чи потрібен РРО

16.12.2019, 09:30
199
0

Якщо не визначено місце розрахунків, – немає й потреби у РРО
Якщо не визначено місце розрахунків, – немає й потреби у РРО

ДПС пояснила, чи необхідний РРО у випадку безготівкової оплати за допомогою платіжних карт Visa і MasterCard у разі надання інформаційних послуг (доступ до інформаційних матеріалів, версій книг в електронному вигляді тощо) за допомогою мережі Інтернет.

В описаному випадку РРО не використовують, якщо не визначено місце розрахунків, проведених у безготівковій формі за допомогою платіжних карт.

Проте під час оплати покупцем замовлених на сайті підприємства (підприємця) послуг платіжною картою Visa і MasterCard та ін. (інтернет-еквайрінг, оплата через сайт) РРО є обов'язковим. Розрахунковий документ у такому випадку надають споживачу під час надання послуги, окремо за кожну проведену розрахункову операцію, із зазначенням форми оплати - безготівковий розрахунок (оплата тощо).

Таку позицію податківці пояснюють визначенням понять "розрахункова операція" та "місце проведення розрахунків" в ст. 2 Закону про РРО.

Джерело: ІПК ДПС від 05.12.2019 р. № 1739/ІПК/20-40-05-10-21.

Детінізація розрахунків у сфері торгівлі і послуг, обов'язковість РРО для спрощенців другої - четвертої груп та підвищення штрафів у сфері розрахунків - усе це зібрали в темі розділу "Актуально" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія". Скористайтеся тестовим 3-денним доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар