Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держфонд документації із землеустрою став відкритим

8 січня 2020, 11:30
1482
0
Реклама

Із 28 грудня 2019 р. Держслужба з питань геодезії, картографії та кадастру відкриває доступ до електронного Державного фонду документації із землеустрою.

Як йдеться у повідомленні, до складу документацій входять персональні дані, зокрема, серія та номер паспорта громадянина, ідентифікаційний номер фізособи, копії паспорту та ідентифікаційного номера фізособи.

Окрім цього фахівці вже розпочали технічні заходи щодо деперсоналізації даних та зміни правил користування задля забезпечення громадянам можливості у реальному часі здійснювати пошук, перегляд та копії матеріалів Державного фонду документації із землеустрою.

Водночас у повідомленні йдеться, що такий функціонал є тестовою версією, надалі його опції доопрацьовуватимуть та вдосконалюватимуть.

Довідка: наразі у фонді перебуває понад 8,7 млн. паперових даних. Впродовж 2019 р. оцифровано 133 417 матеріалів, які увійшли до Державного фонду документації із землеустрою.

За повідомленням Урядового порталу.

Яким чином взяти у оренду земділянку, який при цьому договір укладається та які умови договору вважаються істотними, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Оренда земельної ділянки (частки)".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини