Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Плату за розподіл газу суттєво знизять для споживачів, які ним не користувались

14 лютого 2020, 17:00
2645
0
Реклама

Механізм визначення плати за розподілу природного газу для побутових споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ, змінять. НКРЕКП ухвалила відповідний проект рішення.

Так, середнє значення плати за розподіл природного газу по Україні для зазначених побутових споживачів складе:

- 2,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 39 куб. м в рік) - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

- 8,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 126 куб. м в рік) - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

- 21,9 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 314 куб. м в рік) - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.

Прийняти проект рішення НКРЕКП планують в найкоротші строки, що надалі дозволить зменшити фінансове навантаження на побутових споживачів.

За повідомленням Урядового порталу.


Відслідковувати зміни в законодавстві допоможе інформаційно-правова система ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини