Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Для акціонерних товариств уточнили правила розкриття інформації про себе

2 квітня 2020, 10:00
1260
0
Реклама

Рішенням № 781 НКЦПФР внесла зміни до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів. Зміни наберуть чинності 24 квітня 2020 року.

Серед новацій - обов'язок емітента у випадку зміни власного веб-сайту забезпечити розміщення на новому власному веб-сайті всієї інформації, яка була ним розміщена раніше та строк розміщення якої не минув.

Зміни також торкнулися оприлюднення інформації стосовно провадження у справі про банкрутство емітента, зміни структури власності тощо.

Зміни також містять і новації, як-от переліки обов'язкових складових річного звіту керівництва, звіту про корпоративне управління, інформації про проведені загальні збори акціонерів (учасників), про наглядову раду емітента і т.п.

У новій редакції виклали розділи "Розкриття інформації, що міститься в проспекті (інформації про випуск) цінних паперів та змінах до проспекту (інформації про випуск) цінних паперів" та "Розкриття інформації, що міститься у звіті про результати емісії цінних паперів".

Читайте також актуальні новини:

- "За несвоєчасне оприлюднення фінзвітності за 2019 рік через карантин не каратимуть";

- "Які податкові наслідки виходу фізичної особи зі складу учасників підприємства";

- "Бізнес може продовжити дію електронних ключів дистанційно".

Будь-який бізнес потребує контролю, особливо в критичні період, як-от під час коронавірусного карантину, коли партнери опиняються на межі банкрутства, а заборгованості зростають volens nolens. Тож будьте готові до будь-яких несподіванок і тримайте руку на пульсі подій, моніторте податковий стан компаній 24/7 у системі CONTR AGENT, яка містить базу досьє на понад 6,5 млн компаній та ФОП. Почати моніторинг можна легко прямо зараз, замовивши тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини