Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Що відкриють в Києві на першому етапі карантинних послаблень

28.04.2020, 19:00
550
0

Киянам стануть доступні непродовольчі магазини
Киянам стануть доступні непродовольчі магазини

Мер Києве презентував план першого етапу послаблення обмежень у Києві.

Якщо на 12 травня не буде різкого збільшення кількості хворих, тоді дозволять роботу:

- непродовольчих магазинів загальною площею до 300 кв. м.. Обов'язкові вимоги - присутність не більше 1 відвідувача на 10 кв.х м. площі приміщення, санітарна обробка приміщення двічі на день;

- перукарень та салонів краси - за попереднім записом і не більше одного клієнта на кожну послугу одночасно. Вимога до них - санітарна обробка (або кварцування) робочого місця після кожного клієнта;

- кав'ярень, як і ресторанів, котрі матимуть можливість працювати на виніс. Вимога до них - санітарна обробка приміщення двічі на день.

- тимчасових споруд (ларьків), але із забороною споживання їжі та напоїв на місці;

- невеликих виробництв непродовольчих товарів та підприємств побутового обслуговування (ательє, побутові послуги та інші). Вони мають дотримуватись вимоги не більше 1 співробітника на 10 кв. м. та не більше 1 клієнта на 10 кв. м.

- адвокатських та нотаріальних бюро, аудиторів, але теж з вимогою не більше 1 відвідувача на 10 кв. м. площі приміщення.

"У всіх установах та на підприємствах обов'язкова термометрія співробітників та відвідувачів. І обов'язкові правила безпеки. Якщо клієнт без маски - його або не впускають у приміщення. Або це відповідальність надавача послуг. І він повинен забезпечити клієнта маскою", - наголосив Віталій Кличко.

Відкриють для відвідування також столичні парки та сквери - групами не більше двох людей, або, якщо з дітьми, - двоє дорослих, двоє дітей. Також зможуть працювати автокінотеатри.

"Ми сподіваємося, що уряд цього тижня внесе ринки до переліку об'єктів, яким дозволять працювати. Та визначить регламент їх роботи", - зазначив мер столиці.

Великі торгові центри та магазини в них на першому етапі не відкриють.

Також на першому етапі послаблень зачиненими залишаться школи та садки, дитячі та спортивні майданчики. Прибережні зони відпочинку. Послаблення обмежень щодо їх відвідування буде наступним етапом.

"Громадський транспорт на першому етапі продовжить працювати в обмеженому режимі. Приватний бізнес має вирішити питання підвезення своїх працівників на роботу. Метро в столиці відкриється за рішенням уряду. А роботу приміського транспорту урядовці пообіцяли відновити в першу чергу", - зазначив Віталій Кличко.

Він також підкреслив, що в публічних місцях всі кияни мають бути в масках.

За повідомленням сайту КМДА.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Напередодні Уряд озвучив етапи зняття карантинних обмежень з бізнесу, а також те, що дозволить працювати ринкам, але з певними застереженнями.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар