Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Із травня діють нові правила погодження документації із землеустрою

5 травня 2020, 13:40
6085
0
Реклама

Із 1 травня 2020 року усі види документації із землеустрою територіальні органи Держгеокадастру погоджують за принципом екстериторіальності. Це передбачає постанова КМУ від 03.03.2020 р. № 208.

Як пояснили в Дердгеокадастрі, на відміну від погодження за місцем розташування земельної ділянки, принцип екстериторіальності дозволяє дотриматися об'єктивності та неупередженості під час розгляду документації, вчасності її опрацювати, усунути контакти між розробниками та експертами.

Документацію на погодження подаватимуть лише в електронній формі та через особистий кабінет. У такий спосіб вдасться зменшити часові затрати розробників та забезпечити комфортні умови надання адміністративних послуг. Висновок про розгляд документації із землеустрою надсилатимуть розробнику на електронну пошту, скріплюватимуть лише ЕЦП та він міститиме QR-код. У такий спосіб зникає необхідність додаткових печаток, штампів, звернень до територіальних органів.

Стежите за усіма новинами по темі "Земля та нерухомість"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин. Отримайте вільний доступ до LIGA360, якщо користуєтеся принаймні одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Нагадаємо, що із 1 липня 2021 року право власності на ділянки сільгосппризначення площею до 100 гектарів можуть набувати виключно громадяни України.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини