З вітерцем – таксі зможуть конкурувати з автобусами за смуги руху

14.05.2020, 12:36
269
0

Дозвіл стосується лише легальних перевізників за наявності в них офіційного статусу (ліцензії)
Дозвіл стосується лише легальних перевізників за наявності в них офіційного статусу (ліцензії)

13 травня на своєму засіданні КМУ схвалив проект постанови, який дозволяє водіям таксі рухатись окремою смугою для маршрутних транспортних засобів. Норма стосується лише легальних перевізників за наявності в них офіційного статусу (ліцензії). Про це інформує Урядовий портал.

«Сьогодні у багатьох країнах Європи та світу окремими смугами для громадського транспорту можуть користуватися і легкові автомобілі таксі. Це дозволяє пасажирам швидко дістатися місця призначення, а не стояти в заторах у загальному потоці руху, чим підвищується якість цих послуг та комфорт перевезень. Сьогоднішнім рішенням уряд підтримав внесення відповідних змін у Правила дорожнього руху, завдяки чому розширюється коло прав водіїв легальних таксі. Тепер вони також зможуть користуватися цими перевагами», - прокоментував міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» таксі - це легковий автомобіль, обладнаний розпізнавальним ліхтарем помаранчевого кольору на його даху, таксометром, сигнальним ліхтарем із зеленим та червоним світлом у верхньому правому кутку лобового скла, а також нанесеними на дверцятах авто з лівого та правого боків композиціями квадратів, розташованих у шаховому порядку.

Читайте також:

- «Таксі на загальній системі повинні використовувати РРО - податківці»;

- «Заборона паркування поширюється і на тротуар - суд»;

- «Транспортний е-портал доповнили новими функціями для підприємств та моряків»;

- «13 головних обов'язків роботодавця стосовно автотранспорту та водіїв під час карантину - Держпраці».

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін до законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар

Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту