10 кв м вагона на одного пасажира та інші дива роботи метро після карантину

15.05.2020, 09:40
3007
0

До запуску пасажирів на станції та в поїзди залучатимуть поліцію та Муніципальну варту
До запуску пасажирів на станції та в поїзди залучатимуть поліцію та Муніципальну варту

У більшості регіонів України почали пом'якшувати карантинні заходи, введені для стримування пандемії коронавірусу. У Держпродспоживслужбі Києва розповіли сайту "Сьогодні", як працюватиме метрополітен після завершення карантину.

"Метро запустять тільки після розпорядження уряду, і це буде зроблено саме в останній момент послаблення карантину. Думаю, що не раніше 1 червня. Якщо спостерігатиметься зниження захворюваності загалом по регіону, то можна говорити про запуск метрополітену", - пояснює Олег Рубан, голова Держпродспоживслужби Києва.

На його думку, коли запрацює метрополітен, обов'язково будуть введені обмеження щодо допуску пасажирів на станції і в поїзди. "Пасажири мусять дотримуватися дистанції, носити індивідуальні засоби захисту під час поїздок, а на станціях має проводитися регулярна дезінфекція. Буде сформований певний фільтр, а також допуск на станції обмеженої кількості пасажирів. Наприклад, не пускати в вагони понад 100 осіб і контролювати від'їзд кожного складу зі станції. Все це можна здійснити, якщо правильно організувати роботу", - говорить Рубан. Він додає, що це поки приблизні цифри.

"У вагоні метро одна особа має перебувати на площі в 10 квадратних метрів чи дотримуватися дистанції з іншим пасажиром в півтора метра. Однозначно до пропускання людей на станції і в вагони потрібно буде залучати співробітників поліції і Муніципальної варти. Так, будуть проблеми з чергами і з накопиченням пасажирів у вагонах. Але технічно це все можливо відрегулювати, заздалегідь все пояснивши людям", - розповідає голова Держпродспоживслужби Києва.

Треба врахувати, що довжина вагона 20 метрів, а ширина 2,7 метра.

Читайте також:

- "Скільки КМУ пропонує терпіти відсутність транспорту і дитячих садків";

- "Школи і садочки - лише з вересня, маски на обличчі - ще довго - МОЗ";

- "Карантин триватиме і після 22 травня, а метро запустимо під кінець епідемії - Прем'єр".

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар

Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту