Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Фінансові піраміди заборонять та уведуть кримінальну відповідальність для їх творців

19.05.2020, 13:25
2656
0

На сьогодні в Україні немає прямої заборони на такого роду діяльність
На сьогодні в Україні немає прямої заборони на такого роду діяльність

В Україні пропонують запровадити кримінальну відповідальність за організацію або сприяння діяльності фінансової піраміди. На це націлений законопроект № 3479 від 14.05.2020 р.

За створення та діяльність фінансової піраміди, поширення інформації про неї, пропонування участі у ній або залучення (отримання) коштів та (або) іншого майна за допомогою фінансової піраміди, пропонують карати штрафом від 100 до 200 НМДГ (від 1700 до 3400 грн) або обмеженням волі на строк до трьох років. Якщо ж такі дії вчинені у великих розмірах або шляхом здійснення незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем і мереж, систем електронних платежів, тоді позбавлять волі на строк від 5 до8 років з конфіскацією майна.

Також ініціюють заборону на створення, сприяння діяльності фінансових пірамід та розповсюдження реклами фінансових пірамід.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар