Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Бізнесу і громадянам визначать чіткі рамки спілкування з владою

20.05.2020, 11:15
424
0

Законопроект регламентує порядок подання органу влади заяви, її форму, зміст та реєстрацію, обов’язки адміністративного органу тощо
Законопроект регламентує порядок подання органу влади заяви, її форму, зміст та реєстрацію, обов’язки адміністративного органу тощо

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Закону України "Про адміністративну процедуру", який має стати рамковим нормативно-правовим актом, що запровадить якісно новий рівень законодавчої регламентації процедур управлінської діяльності державних органів та захисту прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у відносинах із державою. Про це інформує Міністерство юстиції.

Однією з новацій стало врегулювання питання публічного правонаступництва внаслідок припинення первісного адміністративного органу або внаслідок повного чи часткового припинення його адміністративної компетенції.

В окремий розділ виділено адміністративне оскарження. Суб'єктом розгляду скарги, відповідно до законопроекту, є адміністративний орган вищого рівня, а також може бути комісія, утворена адміністративним органом для розгляду скарг. Також встановлюються порядок виконання адміністративного акта, порядок обчислення строків в адміністративному провадженні та строки вирішення (перегляду) справи.

Міністерство також підготувало інфографіку про основні аспекти законопроекту

Читайте також:

- "Підприємства штрафують за неподання інформації про власника - Мін'юст визначив процедуру";

- "Як оскаржити дії приватного виконавця - Мін'юст";

- "Були б гроші - уряд дозволив комфортне перебування в СІЗО за плату".

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар