Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"Банківський" закон опублікований та запрацює із 23 травня

22 травня 2020, 17:36
1681
0
Реклама

23 травня 2020 року запрацює Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності" від 13.05.2020 р. № 590-IX. Його оперативно опублікували у спеціальному випуску газети "Голос України" від 22.05.2020 р. № 84 (7341). Саме він був потрібний для продовження співпраці із МВФ.

Документ передбачає комплекс змін, спрямованих на вдосконалення діяльності банків, зокрема шляхом зміцнення корпоративного управління, та врегулювання особливостей судового провадження у справах щодо виведення банків з ринку. Крім того, закон запроваджує оновлені механізми виведення банків з ринку, які спрямовані на удосконалення ліквідаційної процедури та задоволення вимог якомога більшої кількості кредиторів банку, які ліквідують, а також удосконалення механізмів можливої участі держави у виведенні банку з ринку.

Реалізація положень закону допоможе підвищити якість та ефективність виконання НБУ своїх функцій у сфері банківського регулювання та нагляду, завершити процедури виведення банків з ринку/ліквідації тих банків, рішення щодо яких скасовані судами.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини