Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін визначив, чию зарплату не можна обмежувати під час карантину

25.05.2020, 09:45
10494
0

Визначення конкретного переліку посад (професій) в межах категорій покладено на профільні відомства
Визначення конкретного переліку посад (професій) в межах категорій покладено на профільні відомства

Уряд постановою від 29 квітня 2020 р. № 342 визначив перелік посад працівників, службових і посадових осіб, щодо яких не застосовується обмеження під час нарахування заробітної плати, грошового забезпечення. Стосується це нарахованої винагороди працівникам у квітні 2020 р. та на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, установлений КМУ з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Йдеться про такі категорії посад:

- військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу, поліцейські, працівники, службові і посадові особи, які беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, у тому числі в операції Об'єднаних сил (ООС), здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбитті збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою;

- працівники, службові і посадові особи, військовослужбовці, особи рядового та начальницького складу, поліцейські, які безпосередньо задіяні у заходах, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

- медичні та інші працівники закладів охорони здоров'я, які безпосередньо зайняті на роботах з надання медичних послуг хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2;

- працівники надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома).

Персональний перелік відповідних працівників, службових і посадових осіб, військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, поліцейських визначається керівником (керівником державної служби) відповідної установи, організації, органу державної влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування.

Зважайте, звітувати за зарплатними та іншими податками легко з сервісом REPORT! Придбайте сервіс онлайн-звітності до держорганів REPORT для юридичних осіб зі знижкою 20%.

Читайте також:

- "Блокування банками операцій понад 5 тисяч і створення баз підозрілих клієнтів - позиція НБУ";

- "Зарплати держслужбовців під час карантину обмежать лімітом, а за його перевищення хочуть штрафувати";

- "Держслужба зайнятості назвала ТОП-8 змін ринку праці після карантину";

- "ПФУ озвучив власні дані стосовно середньої зарплати у березні".

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар