Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці відновлює позапланові перевірки

28.05.2020, 15:40
4457
0

Інспектори праці реагуватимуть на численні звернення громадян про порушення їх прав
Інспектори праці реагуватимуть на численні звернення громадян про порушення їх прав

Виконуючи доручення Прем'єр-міністра України та окреме доручення Голови Держпраці, інспектори праці проводитимуть позапланові перевірки, які були погоджені Держпраці. Про це заявили в Управлінні Держпраці у Сумській області.

Інспекційні відвідування здійснюватимуть на підставі звернень громадян, які надійшли під час карантину та потребують перевірки викладених у них фактів. Також перевірять нарахування та виплату зарплати медичним й іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з протидії COVID-19.

Перевірки, доцільність проводити які вже погоджено з Держпраці, розпочнуться в кінці травня - проінформували в Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Окрім того, в Управлінні Держпраці у Рівненській області відзначають, що перевірки здійснюватимуть у порядку черговості надходжень звернень громадян, починаючи з дня оголошення карантину.

Стежите за усіма новинами по темі "Перевірки"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин. Отримайте вільний доступ до LIGA360, якщо користуєтеся принаймні одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Нагадаємо, що з початку карантину Держпраці припинила перевірки роботодавців. Проте нещодавно Уряд встановив критерії ризикованості при відборі бізнесу для перевірок Держпраці.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар