Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

На митниці реалізували нові ІТ-рішення

1 червня 2020, 17:40
882
0
Реклама

В Держмитслужбі працює таргетинг-центр, який забезпечуватиме достовірність декларування та повноту оподаткування митними платежами. Інформацію про це розмістили на сайті Мінфіну.

Таргетинг-центр обслуговує робоча група фахівців Держмитслужби. Вони моніторитимуть митне оформлення. У зоні уваги групи - всі митні декларації, оперативний аналіз яких дозволить звернути увагу митників на окремі ризикові операції. Таким чином можна буде попереджувати потенційні порушення митного законодавства.

При цьому для декларантів жодних змін в процедурі оформлення не відбудеться. Робота таргетинг-центру спрямована виключно на попередження правопорушень.

Також голова Держмитслужби І.Муратов повідомив, що в "Єдиному вікні для міжнародної торгівлі" впроваджено сервіс перевірки в режимі реального часу сертифікатів з перевезення (походження) форми EUR.1, виданих митницями - https://cabinet.customs.gov.ua/certorigcheck. Для перевірки достатньо зазначити дату, номер сертифіката та вагові або кількісні показники партії товару.

А із наступної версії АСМО "Інспектор" всі видані сертифікати EUR.1 будуть засвідчуватися QR-кодом.

Керуйте легко усіма акцизними операціями в сервісі звітності Liga:REPORT. Спробуйте новий функціонал - звірка з ЄРАН, перегляд лімітів пального за кодом УКТЗЕД та лімітів податку. Дізнайтеся більше за посиланням.

Раніше Держмитслужба запровадила пілотний проєкт, за яким виконуватиме митні формальності автоматизованою системою митного оформлення в автоматичному режимі.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини