Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Інспектори Держпродспоживслужби залишаться на кордонах до кінця 2020 року

5.06.2020, 16:00
320
0

Вони будуть проводити державний ветеринарно-санітарний контроль
Вони будуть проводити державний ветеринарно-санітарний контроль

Рада дала добро на продовження повноважень регіональних служб Держпродспоживслужби по державному ветеринарно-санітарному контролю і нагляду на кордоні до 31.12.2020 р. Для цього прийнято Закон України "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин".

Це дозволить уникнути зупинки зазначеного контролю і нагляду при експортно-імпортних операціях, яка може мати місце внаслідок карантинних обмежень на конкурси на призначення держслужбовців. Такі обмеження не дають можливості оперативного завершити реорганізацію системи Держпродспоживслужби та прийняти (призначити) на держслужбу відповідних працівників регіональних служб.

Однак враховуємо, що на час карантину заборонені планові перевірки органів держнагляду у сфері госпдіяльності. Мінекономіки також відзначило, що карантинний мораторій не стосується окремої групи контролерів.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар