Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Яких роботодавців Держпраці перевірить у червні-липні на вимогу уряду

5.06.2020, 15:30
5300
0

Управліннями Держпраці розпочато здійснення інспекційних відвідувань із відповідних питань
Управліннями Держпраці розпочато здійснення інспекційних відвідувань із відповідних питань

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області повідомило, що до Держпраці надійшло доручення прем'єр-міністра Д. Шмигаля від 25.05.2020 р. № 20930/1/1-20 здійснити впродовж червня-липня 2020 року заходи державного контролю з наступних питань:

1) за додержанням законодавства про працю при нарахуванні та виплаті зарплати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

2) за своєчасністю подання повідомлень про кожний встановлений факт інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та об'єктивністю проведених розслідувань професійних захворювань.

Нагадаємо, що коронавірус офіційно визнано професійним захворюванням. Про порядок дій роботодавця у разі профзахворювання працівника або нещасного випадку на виробницві детально розповідає матеріал сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Для отримання доступу до цього та інших матеріалів видання "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Також нагадаємо, що перелік посад медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, cпричиненої короновірусом SARS-CoV-2, яким здійснюється доплата в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) за березень 2020 року, затверджено наказом МОЗ від 02.04.2020 р. № 768.

Доплата, передбачена наказом № 768, є додатковою зарплатою. Тому доплату в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) проводиться за весь робочий час, відпрацьований працівником за професією (посадою), яка зазначена в переліку до наказу № 768 та в персональному переліку працівників, яким встановлена доплата. При цьому, персональний перелік працівників, яким встановлюють доплату, має затверджувати керівник відповідного закладу охорони здоров'я.

Читайте також:

- "Мінфін змінив перелік банків, через які дозволено платити зарплату бюджетникам";

- "27 травня запрацював розширений перелік підстав для перевірок роботодавців";

- "Чи врятує роботодавця від штрафу заява звільненого про розрахунок з ним із відстрочкою - Держпраці";

- "Кабмін визначив, чию зарплату не можна обмежувати під час карантину";

- "Уряд хоче використовувати дані про заробітчан та поїздки за кордон для скасування соцвиплат і субсидій".

Стежите за усіма новинами на тему "Зарплата та кадри"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар