Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Санаторіям, хостелам та базам відпочинку визначили умови роботи із 10 червня

9.06.2020, 17:30
805
0

Заклади розміщення мають виконувати протиепідемічні заходи у разі початку роботи
Заклади розміщення мають виконувати протиепідемічні заходи у разі початку роботи

Головний санітарний лікар України визначив тимчасові рекомендацій, за якими організовують протиепідемічні заходи в закладах, котрі надають послуги з розміщення. Вони діють на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Документ затверджений постановою від 06.06.2020 р. № 36, яка чинна із 10.06.2020 р.

Тимчасових рекомендацій повинні дотримуватись колективні засоби розміщення (окрім готелів та аналогічних засобів розміщення), в т. ч. бази відпочинку, майданчики для кемпінгу, хостели, оздоровчі табори, табори праці та відпочинку (крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку), санаторії і пансіонати.

Основні протиепідемічні заходи:

1. Призначають відповідальну особу за температурний скринінг безконтактним методом усім працівникам перед початком робочої зміни.

2. Організовують місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками.

3. Допускають відвідувачів в приміщення у місцях спільного користування (поза номером) лише у респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так, щоб були покриті ніс та рот.

4. В місцях потенційного скупчення відвідувачів наносять відповідне тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри.

5. Організовують за можливості попередню онлайн-реєстрацію відвідувачів.

6. На рецепції закладу встановлюють захисний екран між персоналом та відвідувачами. У разі неможливості встановити захисний екран, персонал має бути одягнений в захисний щиток або окуляри.

7. За можливості організовують харчування в номерах або ресторанах, обідніх залах тощо за системою замовлень.

8. За наявності в закладі пляжної зони розміщують пляжне обладнання (шезлонги, роздягалены, ногомийки тощо) з дотриманням принципу соціального дистанціювання.

Стежите за усіма новинами по темі "Карантинні обмеження"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин. Отримайте вільний доступ до LIGA360, якщо користуєтеся принаймні одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Читайте також:

- "За що пасажирів не пускатимуть до транспорту, а перевізників будуть штрафувати - МОЗ";

- "1 червня - чергове послаблення карантину: як запрацюють спорт, басейни, освіта та транспорт";

- "За столиком по 4 особи та "безконтактні" меню - які умови відкриття кафе та ресторанів із 5 червня".

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар