Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Готівку на касі можна отримати максимум 500 грн у 65 тис. торгових точках

10.06.2020, 09:35
983
0

Приватбанк реалізував новий сервіс для власників своїх дебетових карток
Приватбанк реалізував новий сервіс для власників своїх дебетових карток

ПриватБанк запустив в Україні новий "готівковий" сервіс. Він дозволяє отримати готівку під час оплати покупок банківською карткою на касі супермаркетів та інших торгових закладів, без необхідності використовувати банкомати. Новиною поділилася прес-служба ПриватБанку.

Скористатися послугою "Готівка на касі" можуть держателі будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної картки) різних платіжних систем.

Аби отримати готівку на касі торгової точки покупцеві треба оплатити товар банківською карткою та повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Підтвердити таку операцію на касі треба, увівши PIN-код банківської картки.

Отримати готівку з картки ПриватБанку можна у POS-терміналах 65 000 українських торгових точок, які підключено до вказаного сервісу. У подальшому новий сервіс охоплюватиме більш широку партнерську мережу, щоб послуга була максимально відкритою і доступною для держателів карток різних банків у всіх торгових точках України.

Натомість зняти кошти з картки іншого банку має бути дозволено банком, що видав картку.

Комісія за сервісом відсутня, але вона можлива згідно з тарифами картки (як у банкоматі).

Як документально оформити виплати зарплати з каси? Читайте в сучасному медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Нагадуємо, що Нацбанк переписує Положення про касові операції для зміни порядку видачі готівки з каси.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар