Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Бюджетникам теж встановлять вартісний критерій для основних засобів у 20 тис.грн

15.06.2020, 13:35
1992
0

Пропонують єдині підходи для віднесення активів до основних засобів
Пропонують єдині підходи для віднесення активів до основних засобів

Починаючи із 23.05.2020 р. в податково-прибутковому обліку запрацювала новація - вартісний критерій, за яким визнають основні засоби, збільшили з 6 до 20 тис.грн.

Податківці уважають, що:

- вартісний критерій 20 тис. грн. застосовують до основних засобів, які введені в експлуатацію після 22 травня 2020 року;

- основні засоби, введені в експлуатацію до 23 травня 2020 року, продовжують амортизуватись у податковому обліку, навіть якщо їх залишкова балансова вартість не перевищує 20 тис. гривень.

Про це йшлося у матеріалі "Реформа в оподаткуванні прибутку: перші роз'яснення податківців" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Тепер же Мінфін планує зробити аналогічний вартісний критерій для визнання активів основними засобами і для суб'єктів держсектору, передусім йдеться про бюджетні установи.

Розробленими проєктами наказів Мінфіну передбачено змінити норми НП(С)БОДС 121 "Основні засоби", затвердженого наказом Мінфіну від 12.10.2010 р. № 1202, та Метрекомендацій з бухобліку основних засобів суб'єктів держсектору, затверджених наказом Мінфіну від 23.01.201 р. № 11, якими встановлять вартісний критерій для визнання основних засобів у розмірі 20 тис. грн.

Джерело: сайт Мінфіну.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар