Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підприємцям надали два нові інструменти для самозахисту під час перевірок

16.06.2020, 15:20
3191
0

Обидва інструменти є абсолютно безкоштовними для користувачів
Обидва інструменти є абсолютно безкоштовними для користувачів

Зазвичай, підприємці не завжди можуть дозволити скористатись послугами фахового юриста, або ж не завжди докорінно знають, коли відбуватимуться державні перевірки їх бізнесу, як потрібно до них підготуватися, на що звернути увагу під час перевірки та як захистити себе від ймовірних незаконних дій інспекторів. Вирішити ці проблеми покликані "Помічник підприємця" та "Легкі перевірки: порадник для бізнесу". Про їх презентацію інформує сайт Мінекономіки.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Книга "Легкі перевірки: порадник для бізнесу" - покрокова інструкція про те, як бізнесу правильно проходити перевірки контролюючих органів. Відповідаючи на запитання в покроковій схемі, підприємець зможе виявити етап перевірки, на якому він зараз знаходиться. Посібник підказує, як підприємець може діяти на трьох етапах - до, під час та після перевірки. Кожен етап - вичерпний перелік кроків, через які повинен пройти підприємець, щоб перейти до наступного етапу.

Більш ніж 70 млн судових рішень можна знайти у системі VERDICTUM. Бажаєте отримати тестовий доступ до системи VERDICTUM - тисніть сюди.

В свою чергу інтерактивний інструмент "Помічник підприємця" має рекомендації до, під час та після перевірки. Розширені функції представлені у особистому кабінеті, який може зареєструвати кожен підприємець. У ньому можна побачити досьє свого підприємства, календар планових та позапланових перевірок.

Крім того до перевірки користувач зможе:

- дізнатися, чи будуть перевіряти його бізнес і коли очікувати на інспекторів;

- самостійно оцінити ступінь ризику свого підприємства;

- перевірити наявність уніфікованих форм актів у контролюючих органів.

Під час перевірки завдяки "Помічнику підприємця" користувач може переконатись:

- чи має інспектор підстави перевіряти його бізнес;

- що інспектор за законом повинен зробити до початку та під час перевірки.

Після перевірки "Помічник підприємця" порадить, як:

- перевірити правильність складеного акта та розпорядчого документа;

- оцінити роботу інспектора;

- за потреби - оскаржити дії інспектора та результати перевірки.

Для оперативної консультації користувача розробники передбачили Телеграм-бот із підказками. Він може бути корисним уже під час проходження перевірки.

Радимо звернути увагу на матеріали "Хто може перевірити підприємство, яке надає юрпослуги, з питань фінмоніторингу", "Закриваємо ФОП: алгоритм дій" та "Чи мають право податківці вимагати під час перевірки калькуляцію собівартості продукції" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар