Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За вирощування пшениці без реєстрації підприємництва селянина оштрафували на 17 тис. грн

22.06.2020, 13:00
639
0

Суд оштрафував на підстави даних податкової перевірки
Суд оштрафував на підстави даних податкової перевірки

Власник землі вирощував зерно на 12 га (озиму пшеницю) та на 6 га (ярову пшеницю) для годівлі худоби, зерно не реалізовував, декларував доходи від даної діяльності. Проте не здійснював держреєстрацію у зв'язку з тим, що дорого платити податки.

Це стало відомо після позапланової невиїзної перевірки ГУ ДПС у Херсонській області.

Правопорушник здійснював фінансово-господарську діяльність без держреєстрації упродовж 2016-2018 років з виробництва та продажу сільськогосподарської продукції. Тож суд першої інстанції оштрафував його на 1000 НМДН ( 17 000 грн) згідно ч. 1 ст. 164 КпАП.

В апеляційній скарзі правопорушник просив скасувати постанову районного суду, оскільки він вважає, що його справа була розглянута формально і суд не врахував факт проживання в малонаселеному пункті, де залишилось проживати не більше 20 осіб, і він має на утриманні двох неповнолітніх дітей. Також особа не отримує від держави ні пільг, ні субсидій, є сумлінним платником податків, використовує земельні ділянки, які за своєю якістю можна віднести до деградованих та малородючих.

Однак Херсонський апеляційний суд постановою від 25.05.2020 р. у справі № 662/477/20 залишив апеляційну скаргу без задоволення, а постанову районного суду без змін.

Джерело: сайт Судової влади України.

Більш ніж 70 млн. судових рішень можна знайти у системі VERDICTUM. Бажаєте отримати тестовий доступ до системи VERDICTUM - тисніть сюди.

Також зважайте, що підприємець повинен сплатити штрафи від Держпраці навіть після припинення діяльності.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар