Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Тестування роботодавцями працівників на коронавірус — з'явився офіційний документ

24.06.2020, 13:30
5088
0

Тестування роботодавцями працівників на коронавірус раптово виявилося не обов’язковим
Тестування роботодавцями працівників на коронавірус раптово виявилося не обов’язковим

Раніше ми інформували, що Київський міський голова Віталій Кличко повідомляв: власники і керівники торгових мереж, закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування повинні організувати тестування своїх співробітників ІФА-тестами.

Утім, після оприлюднення відповідного документа, протоколу засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 22 червня 2020 року № 45, можна встановити, що таке тестування - не обов'язкове. Адже у протоколі йдеться: "Рекомендувати суб'єктам господарювання систематично здійснювати тестування працівників (персоналу) методом імуноферментного аналізу з метою вчасного виявлення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та унеможливлення місцевої передачі вказаного захворювання". Тобто указані тестування проводяться за бажанням роботодавця.

Нагадаємо, що чинний перелік заборон та обмежень, встановлених на всеукраїнському рівні на час карантину, містить постанова КМУ № 392. Рекомендуємо практичні алгоритми з модуля ситуацій ІПС ЛІГА:ЗАКОН:

- "Карантин-2020: що потрібно знати бухгалтеру";

- "Відповідальність за порушення карантину";

- "Допомога по частковому безробіттю на період карантину".

Також корисними будуть наступні аналітичні матеріали сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" (скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом):

- "Допомога на дітей ФОПу: кому "світить" і як отримати";

- "ЄСВ під час карантину: практичні ситуації";

- "Допомога по частковому безробіттю на період карантину: як отримати".

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар