Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У МОЗ дозволили весілля під час карантину, але з певною умовою

24.06.2020, 16:01
3702
0

Обмеження щодо проведення масових заходів сповна поширюється і на весілля
Обмеження щодо проведення масових заходів сповна поширюється і на весілля

Під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції міністр охорони здоров'я Максим Степанов відповів на питання чи можливе проведення весілля з кількістю гостей до 50 осіб у закритому приміщенні з вентиляцією.

За словами міністра встановлені Кабміном обмеження щодо проведення масових заходів стосуються і таких святкувань як весілля. Тобто максимально можлива кількість учасників такого свята - 10. Нагадаємо, що уряд Постановою № 500 продовжив тривалість карантину до 31 липня та змінив правила та обмеження, що діють під час карантину.

Як правильно надати неоплачувану відпустку у зв'язку з укладенням шлюбу читайте у матеріалі сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" (ми надаємо тестовий 3-денний доступ). А от в організації святкування в трудовому колективі бухгалтеру допоможе публікація "Святковий облік, або Як бухгалтеру правильно відобразити витрати на новорічний корпоратив" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН - поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Життя не передбачуване, тому краще поставити свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар