Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Посилено захист від рейдерів при реєстрації прав на нерухомість

25 червня 2020, 13:35
934
0
Реклама

Офіс протидії рейдерству створив для громадян та представників бізнесу онлайн-сервіс для подачі скарг на рішення, дії та бездіяльність державних реєстраторів. Про це вони повідомили на своїй Фейсбук-сторінці.

У сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно можна подати скаргу на рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав (крім випадків, коли таке право набуто на підставі рішення суду, а також коли щодо нерухомого майна наявний судовий спір).

У сфері державної реєстрації бізнесу можна подати скаргу на проведені державним реєстратором реєстраційні дії (крім випадків, якщо такі реєстраційні дії проведено на підставі рішення суду).

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Також онлайн можна подати скаргу на рішення, дії або бездіяльність територіальних органів Міністерства юстиції України.

Ви можете оскаржити рішення, дії або бездіяльність:

- державного реєстратора - протягом 60 календарних днів;

- територіального органу Міністерства юстиції - протягом 15 календарних днів.

Час рахується з моменту прийняття рішення або з дня, коли дізналися чи могли дізнатися про порушення своїх прав дією чи бездіяльністю.

Зверніть також увагу на публікації модуля ситуацій ІПС ЛІГА:ЗАКОН "Рейдерство: основні види рейдерських захоплень" та "Антирейдерський захист земельних ділянок" (спробуйте тестовий доступ).

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини