Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Тарифи на розподіл газу відкоригували — як це вплине на вартість доставки споживачам

1.07.2020, 09:50
8283
1

Постанови набирають чинності з 1 липня 2020 року, але не раніше дня, наступного за днем їх оприлюднення на офіційному вебсайті НКРЕКП
Постанови набирають чинності з 1 липня 2020 року, але не раніше дня, наступного за днем їх оприлюднення на офіційному вебсайті НКРЕКП

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 24 червня було затверджено постанову "Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 24 грудня 2019 року №№ 3014 - 3051, 3053 - 3056". Як можна зрозуміти з оприлюдненого раніше проекту цього акту, йдеться про постанови, якими наприкінці минулого року було встановлено тарифи на послуги розподілу природного газу для Операторів газорозподільних систем. Зокрема, постанови передбачали і оновлення тарифів з 1 липня 2020 р., а ось ухвалені 24.06.2020 р. рішення коригують відповідні показники. Зміни, заплановані НКРЕКП, не торкнуться мешканців столиці - тут розподіл газу не подорожчає і надалі становитиме 0,28 грн за кубометр.

Як інформує Консультаційний центр для населення "ГазПравда", з 1 липня у рамках другої фази підвищення тарифів за розподіл газу вартість доставки палива в платіжках в середньому зросте на 9,4%. Так, подорожчає доставка газу для клієнтів Мелітопольгазу (до 1,31 грн), Одесагазу (79 коп), Уманьгазу (1 грн), Гадячгазу (1,06 грн) та Запоріжгазу (64 коп за кубометр без ПДВ). Не зміниться тариф для Київгазу, Донецькоблгазу, Коростишівгазу, Кременчукгазу, Тернопільміськгазу та Харківміськгазу.

Радимо звернути увагу на наступні аналітичні матеріали:

- "Замінники податкових накладних: рахунки на комунальні послуги";

- "Який КЕКВ застосовувати для оплати послуг із вивезення побутового сміття";

- "МСФЗ 16 "Оренда": комунальні платежі та інші компенсації".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар