Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Київська влада загальмувала введення пільгового проїзду виключно для зареєстрованих у Києві

1.07.2020, 10:40
1052
0

Пільговики з-поза Києва будуть оплачувати проїзд у столичному громадському транспорті з 1 січня 2021 року
Пільговики з-поза Києва будуть оплачувати проїзд у столичному громадському транспорті з 1 січня 2021 року

Як інформує Офіційний портал Києва, у столиці передумали встановлювати з 1 липня заплановане обмеження, за яким право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті мали б виключно пільговики з київською реєстрацією, які використовують Картку киянина чи транспортну картку Kyiv Smart Card.

Пасажири, що мають право пільгового проїзду в громадському транспорті, зможуть користуватися проїзними посвідченнями старого зразка до кінця року. Таким чином, учні київських шкіл зможуть користуватися паперовими учнівськими посвідченнями до моменту видачі нових. Студенти столичних закладів вищої освіти матимуть можливість оформити транспортну картку Kyiv Smart Card із пільговими поїздками. А пільгові категорії пасажирів, що мають право безкоштовного проїзду, проте не зареєстровані у Києві, зможуть скористатися своїм правом у звичному режимі.

Раніше Київська міська державна адміністрація заявила про готовність відтермінувати до 1 січня 2021 року запровадження єдиного електронного квитка на проїзд у міському громадському транспорті. Мотивом цього було озвучено "дати можливість уряду розробити зміни до законодавства щодо надання пільг на проїзд пільговим категоріям громадян. А громадянам, які мають пільги, - можливість безкоштовно користуватися громадським транспортом".

"Ми вважаємо соціальною несправедливістю для пільговиків із інших регіонів України, яким доведеться сплачувати власні кошти за проїзд із введенням єдиного електронного квитка. Столичний бюджет цих витрат покрити не може. Тому держава повинна врегулювати це питання на законодавчому рівні", - зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар