Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У міжнародних вантажних автоперевезеннях можна буде застосовувати електронну накладну

6 липня 2020, 12:40
611
0
Реклама

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє, що відповідно до Закону № 660 Україна приєднується до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну, що вчинений 20.02.2008 р. у м. Женева.

Норми Протоколу визначають, що накладна, передбачена Конвенцією, а також будь-яка вимога, декларація, інструкція, запит, застереження чи інше повідомлення, пов'язане з виконанням умов договору перевезення, до якого застосовується Конвенція, можуть бути оформлені у вигляді електронного повідомлення.

Електронна накладна, яка відповідає положенням цього Протоколу, вважається еквівалентною накладній, передбаченій Конвенцією, і тому має таку саму доказову силу та дію, як і ця накладна.

Додатковий протокол набирає чинності для України на дев'яностий день після здачі на зберігання документа України про приєднання, з таким застереженням: "Відповідно до п. 1 ст. 12 Додаткового протоколу Україна не вважає себе зобов'язаною за ст. 11 цього Додаткового протоколу". За указаною ст. 11 будь-який спір між двома чи більше сторонами стосовно тлумачення або застосування цього Протоколу, який сторони не можуть вирішити шляхом проведення переговорів чи за допомогою інших способів вирішення спорів, може бути, на прохання будь-якої з заінтересованих Сторін, переданий для вирішення до Міжнародного суду.

Зверніть увагу на алгоритми публікацій модуля ситуацій ІПС ЛІГА:ЗАКОН (спробуйте тестовий доступ):

- "Правові засади вантажних автоперевезень";

- "Документальне оформлення роботи автомобіля";

- "Особливості транспортування продукції легкої промисловості";

- "Автоперевезення вантажів у контейнерах";

- "Автоперевезення вантажів на піддонах, у пакетах";

- "Відповідальність в галузі автоперевезень".

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини