Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабінет Міністрів встановив правила комендантської години та світломаскування

9.07.2020, 12:10
3367
0

Комендантська година і спеціальний режим світломаскування будуть вводитися наказом військового командування або військової адміністрації
Комендантська година і спеціальний режим світломаскування будуть вводитися наказом військового командування або військової адміністрації

Кабмін розглянув постанову щодо питань запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану, зокрема комендантської години та світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний стан. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі народний депутат Олексій Гончаренко. Відповідні правила встановлено відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану".

Комендантська година і спеціальний режим світломаскування будуть вводитися наказом військового командування або військової адміністрації (у разі її створення). Відповідним наказом будуть визначатися і комендант, час комендантської години і спецрежиму, межі території їх введення, порядок руху транспорту, порядок функціонування та перебування комендатури. Контроль за дотриманням комендантської години і спецрежиму здійснюють патрулі, які підпорядковуються коменданту.

Введення комендантської години і встановлення спецрежиму світломаскування здійснюється тільки при наявності реальної загрози життю і безпеці осіб, інтересам суспільства чи держави, а також для забезпечення громадського порядку.

Зверніть увагу на наступні публікації:

- "Введення воєнного стану";

- "Що таке режим "воєнний стан" для бізнесу України";

- "Військовозобов'язані (мобілізовані)";

- "Трудові та соціальні гарантії (пільги) призваним на військову службу й контрактникам";

- "Військовий облік на підприємстві: розставляємо акценти";

- "Залучення транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України";

- "ОЗ "призвали" в армію: облікові тонкощі передання майна для потреб ЗСУ".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар