Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

План-графік податкових перевірок можуть коригувати двічі на рік

13.07.2020, 17:30
408
0

Оновлений план-графік розміщують на сайті ДПС
Оновлений план-графік розміщують на сайті ДПС

Порядок планування документальних планових перевірок змінився із 23.05.2020 р. Саме із цієї дати працює Закон № 466. Про це нагадали в ДПС у м. Києві.

План-графік на поточний рік змінюватимуть не частіше одного разу в першому та одного разу в другому кварталі такого року. Виключення становлять випадки, коли змінюється найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправляються технічні помилки (п. 77.2 ПКУ).

Документальну перевірку платника податків, який був включений до плану-графіка документальних планових перевірок на поточний рік внаслідок внесення змін у такому році, можна розпочати не раніше 1 липня поточного року в разі внесення змін до плану-графіка у першому кварталі такого року і не раніше 1 жовтня поточного року в разі внесення змін до плану-графіка у другому кварталі такого року.

Оновлений план-графік оприлюднюють на офіційному веб-сайті ДПС до 30 числа останнього місяця кварталу (у випадках змін найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок - до 30 числа місяця, що передує місяцю, в якому будуть проводитись такі документальні планові перевірки).

Тож наприкінці червня 2020 року план податкових перевірок юросіб на 2020 рік відкоригували, а також оновили плани податкових перевірок підприємців та роботодавців.

Закон № 466 змінив умову, за якої контролюючому органу надано право провести документальну планову перевірку платника податків - лише у випадку, коли платнику (його представнику) не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня зазначеної перевірки надіслано (вручено) копію наказу про документальну планову перевірку та письмове повідомлення із зазначенням дати початку такої перевірки.

Також варто очікувати, що план-графік податкових перевірок сформують по-новому.

Стежите за усіма новинами по темі "Перевірки"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин. Отримайте вільний доступ до LIGA360, якщо користуєтеся принаймні одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Водночас заспокоїмо платників податків і нагадаємо, що мораторій на податкові перевірки та штрафи ще не скасований.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар