Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

10 серпня районні філії Київського міського центру зайнятості розпочинають приймати громадян

10 серпня 2020, 09:15
443
0
Реклама

Служба зайнятості відновляє звичний режим роботи. Тож регіональні центри зайнятості розпочнуть особистий прийом громадян і вже готові до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості.

Обслуговувати клієнтів будуть з дотриманням усіх карантинних правил. Інформація розміщена на Урядовому порталі.

Це стосується всіх центрів зайнятості та філій, розміщених у "зеленій" зоні рівня епідемічної небезпеки. Продовжують працювати з частковими обмеженнями центри зайнятості в районах, де визначено "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень небезпеки. Епідемічні показники на рівні районів та міст обласного значення вказані за посиланням.

Під час карантину в онлайн режимі фахівці центрів зайнятості не припиняли підбирати для безробітних підходящі вакансії, а для роботодавців - кваліфікований персонал.

В Службі зайнятості звертають увагу зареєстрованих безробітних, що вони повинні взяти з собою на запланований особистий прийом до кар'єрного радника оригінали документів (трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту).

Уже починаючи із 10 серпня в районних філіях Київського міського центру зайнятості обслуговуватимуть клієнтів відповідно до визначеного рівня епідемічної небезпеки, яке серед іншого передбачає:

- реєстрацію з метою надання статусу безробітного;

- інформування громадян, які подали заяву про надання/поновлення статусу безробітного та заяву про призначення/поновлення допомоги по безробіттю через електронну скриньку про умови реєстрації в районних філіях;

- надання послуг безробітним, зареєстрованим дистанційно в період карантину, та прийом безробітних за запрошенням кар'єрних радників для отримання направлень на працевлаштування безпосередньо в приміщеннях районних філій;

- відвідування районних філій роботодавцями з метою подання вакансій чи отримання інших послуг (зокрема допомоги по частковому безробіттю на період карантину);

- проведення заходів активної підтримки безробітних онлайн.

Обговорюйте новини зі співробітниками в рішенні LIGA360. В ньому зручно повідомляти про події усім співробітникам, створювати тет-а-тет діалоги та отримувати сповіщення в телеграм-бот. Ідеальне рішення в умовах віддаленої роботи. Переконайтеся вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини