Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СТО отримує оплату через термінал, який знаходиться по сусідству: чи потрібен РРО

31 серпня 2020, 14:45
1125
0
Реклама

У податковому відомстві невтомно відповідають на питання розрахунків з використанням новітніх технологій та необхідності використання при цьому РРО.

Серед частих запитів щодо обов'язковості РРО - чи необхідно його застосовувати при розрахунках через банківські платіжні термінали.

Зокрема, якщо підприємець надає послуги СТО і автомобілісти оплачують готівковими чи картковими перерахуваннями через термінал, що належить банку і знаходиться в сусідньому приміщенні.

Вердикт податківців - якщо ФОП не приймає від отримувачів послуг готівкові кошти, платіжні картки тощо, а кошти, сплачені споживачами послуг, зараховуються на його розрахунковий рахунок через належний банку ПТКС, тоді такі розрахунки будуть вважатися безготівковими. За умови проведення розрахунків за послуги виключно таким способом підприємцю застосовувати РРО не потрібно.

Докладніше розібратися із тим, коли застосовувати РРО та платіжні термінали, допоможе матеріал видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН "Інтернет-магазин: як оформити розрахунки".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, іншим документам та інструментам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішайте скористатися тестовИм доступом і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: ІПК ДПСУ від 12.08.2020 р. № 3314/ІПК/99-00-07-05-01-06

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини