Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДПС має отримати доступ до повної інформації про банківські рахунки підприємств і ФОПів — ініціатива керівництва НБУ

8 вересня 2020, 12:15
2969
0
Реклама

Голова Ради НБУ Богдан Данилишин в публікації на своїй Фейсбук-сторінці запропонував надати податковій службі право доступу до повної інформації щодо банківських рахунків суб'єктів господарювання.

Так, він зазначив: "На мою думку, нам необхідно комплексно переглянути підходи до визначення банківської таємниці та розширити можливості не лише правоохоронних, але і податкових органів в отриманні доступу до рахунків економічних суб'єктів. Цей крок уможливить подальший рух у напрямі зниження рівня тінізації економіки та стимулюватиме звуження можливостей для суб'єктів економічної діяльності уникати оподаткування, тим самим забезпечуючи рівні умови конкуренції на ринку".

Як пише Б. Данилишин, розкриття інформації щодо рахунків "є актуальним загальносвітовим трендом, який поступово, але незворотньо, перетворює інститут банківської таємниці в атрибут минулого".

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Про те, з яких причин банки блокують рахунки за Законом про фінмоніторинг , читайте в матеріалі за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини