Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Промислові підприємства отримуватимуть інтегрований дозвіл

25 вересня 2020, 10:25
657
0
Реклама

Інтегрований дозвіл для великих підприємств, які є найбільшими забруднювачами довкілля, можуть впровадити найближчого майбутнього. Він з'явиться у підприємств енергетики, виробництва та обробки металів, переробки, мінеральної сировини, хімічної промисловості.

Втілена ця ініціатива у законопроекті "Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення", який Уряд схвалив 23.09.2020 р.

Інтегрований дозвіл встановлюватиме вимоги до обсягів забруднення та необхідних заходів, аби зменшити вплив підприємств на довкілля. Він охоплюватиме вимоги до викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спецводокористування та управління відходами. Отримання такого дозволу найбільшими забруднювачами стане обов'язковим.

Також з'явиться електронна система видачі інтегрованих дозволів. Вона дозволить зменшити адміністративне навантаження на суб'єктів господарювання та оптимізувати взаємодію держави, бізнесу і громадськості, зробить процедуру максимально прозорою.

Суб'єкти господарювання будуть зобов'язані здійснювати моніторинг викидів та щорічно звітуватимуть про дотримання умов інтегрованого дозволу. Якщо ці умови порушуватимуться, дозвіл зможуть анулювати. А це означає, що робота підприємства буде зупинена до виконання законних вимог держави.

Джерело: Урядовий портал.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини