Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

30 вересня — останній день для сплати податків за результатами декларування за 2019 рік

29 вересня 2020, 10:30
420
0
Реклама

Строки звітування в рамках декларування доходів громадян за 2019 рік змістилися із 1 травня на 1 липня 2020 року через пандемію COVID-19. Таке відтермінування у строках визначене Законом України від 17.03.2020 р. № 533-ІХ.

Аналогічно змістилися і терміни сплати податкових зобов'язань, визначених фізособами у деклараціях.

В ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадали, що останній день сплати ПДФО та військового збору, визначених громадянами у податковій декларації про майновий стан і доходи за результатами 2019 року та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, - 30 вересня 2020 року.

Платникам податку, які подали декларації та визначили до сплати ПДФО та військовий збір, сплачують їх за наступними кодами платежів:

- "11010500" - "податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування";

- "11011001" - "військовий збір, що сплачується за результатами декларування".

Нагадаэмо, що для підприємців є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, - бот-бухгалтер ReporTaх.

Для платників податків в нагоді стане сервіс онлайн-звітності REPORT, який містить актуальні форми та реквізити для сплати податків, шаблони базових первинних документів та підтримку користувачів в чаті. Замовляйте тестовий доступ та переконайтеся самі

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини