Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розгляд скарг у сфері ліцензування стане більш відкритим — Уряд затвердив порядок

1 жовтня 2020, 15:45
220
0
Реклама

Підприємці зможуть відстежувати розгляд поданих скарг у сфері ліцензування в онлайн режимі, а громадськість матиме вільний доступ до відповідного реєстру.

Сталося це завдяки тому, що Уряд 30.09.2020 р. затвердив Порядок формування та ведення Реєстру розгляду скарг здобувачів ліцензій, ліцензіатів на дії органів ліцензування щодо порушення законодавства.

В результаті отримаємо прозорий облік скарг, доступність та відкритість відомостей щодо їх розгляду, інтеграцію з іншими державними інформаційними системами та додатком “Дія”.

"Цифрова трансформація допомагає змінити підхід до взаємодії з бізнесом, оптимізувати процес розгляду скарг, зробити його відкритим, прозорим та швидким. Підприємці будуть витрачати менше часу та фінансів для отримання результатів розгляду скарг у сфері ліцензування. Тепер для цього потрібен тільки смартфон та доступ в Інтернет", - зазначила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Реєстр дозволить отримувати актуальну інформацію щодо чинності, зупинення дії чи анулювання ліцензії підприємців під час та за результатами розгляду їх скарг Експертно-апеляційною радою.

Актуальну та достовірну інформацію з державних реєстрів та відкритих джерел надає сервіс CONTR AGENT.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - скористайтеся комплексним рішення для бухгалтера LIGA360. Спробуйте зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини