Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС назвала умови застосування прискореної амортизації основних засобів

7 жовтня 2020, 08:30
308
0
Реклама

Платники податку на прибуток мають право під час розрахунку амортизації щодо основних засобів (далі - ОЗ) четвертої групи (машини та обладнання) та п'ятої групи, а також третьої групи (передавальні пристрої) та дев'ятої групи використовувати мінімально допустимі строки два та п'ять років відповідно.

При цьому робити це вони можуть незалежно від строків амортизації, визначених у бухгалтерському обліку та щодо основних засобів, введених в експлуатацію у першому кварталі 2020 року.

Головне, дотримання щодо таких основних засобів ключових вимог:

- цілковита новітність (не були у використанні);

- введення в експлуатацію платником податків в межах одного з податкових (звітних) періодів з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2030 року;

- використання у власній господарській діяльності;

- заборона продавати або надавати в оренду іншим особам (крім платників податків, основним видом діяльності яких є послуги з надання в оренду майна).

Докладно новації прискореної амортизації було розглянуто в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН "Розбираємо Закон № 466 по кісточках: необоротні активи" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: повідомлення ОВПП ДПСУ

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360:Бухгалтер. Отримайте тестовий доступ, щоб працювати легко та швидко.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини