Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чому при звільненні касира програмного РРО треба звертатися в податкову

15.10.2020, 12:45
1574
0

За допомогою електронного сертифікату можна працювати одночасно тільки на одному програмному РРО і тільки одному касирові
За допомогою електронного сертифікату можна працювати одночасно тільки на одному програмному РРО і тільки одному касирові

Контролери наголосили, що у разі звільнення касира суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа за ідентифікатором форми J/F139801 з типом підпису "припинення роботи" для такого касира.

Нагадаємо, що для роботи з програмним РРО необхідно зареєструвати касира. Реєстрація касира здійснюється шляхом подання повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа. При цьому за допомогою сертифікату електронного можна працювати одночасно тільки на одному программному РРО і тільки одним касиром. Тому у разі одночасного використання декількох програмних РРО, необхідно мати відповідну кількість зареєстрованих касирів, щодо яких було подано повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

Детально про роботу з програмними РРО читайте в матеріалах сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом:

- "Програмні РРО: працюємо за порядками Мінфіну";

- "Серпневі РРО-новації: готуймось до оновлених штрафів".

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 109.24 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар