Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підприємців та підприємства змусять контролювати одягнену маску відвідувачами

4 листопада 2020, 14:40
1819
0
Реклама

ВРУ прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" (зареєстрований за № 3890 від 17.07.2020 р.).

Він пропонує фінансові санкції до підприємств, підприємців, установ, організацій за пропуск, допуск особи в громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно або невжиття заходів щодо перебування особи в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту. Штраф становитиме від 200 до 300 НМДГ (3400-5100 грн). Розглядати справи про дотримання цих протиепідемічних заходів отримають виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, а також Нацполіція, органи Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Відповідні зміни пропонують внести до ст.ст. 46, 47 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення".

Проте ВРУ не розглянула інший законопроект № 3891, який передбачає штраф від 10 до 15 НМДГ (від 170 грн до 255 грн) за перебування громадян в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих респіраторів або захисних масок. Саме він передбачає зміни до КпАП.

Із судовою практикою допоможе система VERDICTUM, яка містить більш ніж 70 млн. судових рішень.

Чорна п'ятниця наближається! Встигніть першими скористатися акційними пропозиціями на доступ до системи VERDICTUM. Заповніть форму заявки.

Читайте: Держпраці назвала обов'язкові правила для роботодавців та працівників для запобігання розповсюдження коронавірусу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини