Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податківці розповіли про свою реакцію на виготовлення платником копії електронного підпису

24 листопада 2020, 08:45
2745
0
Реклама

Чи може користувач зробити копію кваліфікованого електронного підпису (далі - КЕП) з файлового носія на захищений носій ключової інформації і чи вважається даний КЕП згенерований на захищеному носії ключової інформації? На це податківці зауважили, що кваліфікований сертифікат відкритого ключа містить відкритий ключ підписувача та додаткову інформацію, у якій, зокрема, зазначається, що особистий ключ згенерований на захищеному носії ключової інформації.

Враховуючи вищевикладене, користувач може зробити резервну копію шляхом копіювання КЕП з файлового носія на захищений носій ключової інформації, але такий КЕП не буде вважатися як згенерований на захищеному носії.

Докладніше про це - в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН "Електронний документообіг: діджиталізуємо паперову роботу в бюджетній установі".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 301.02 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини