Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Звільнення ФОПів від ЄСВ і зменшення місцевих податків — депутатська альтернатива з підтрики бізнесу

30 листопада 2020, 09:30
3829
0
Реклама

Ініціативи з підтримки бізнесу висувають не лише Президент і Кабмін. Група народних депутатів зареєструвала проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо додаткової підтримки бізнесу у зв'язку із посиленням карантинних заходів (№ 4423 від 25.11.2020 р.).

Законопроектом пропонується звільнення від сплати ЄСВ за себе ФОП та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, на період з 1 по 31 грудня 2020 року та з 1 по 31 січня 2021 року.

Також законопроектом передбачено надати органам місцевого самоврядування у 2021 році право прийняти рішення про внесення змін до прийнятого рішення про встановлення місцевих податків та/або зборів щодо зменшення ставок єдиного податку, та/або плати за землю, та/або податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, щодо об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.

Щоб іти в ногу з вимогами чинного законодавства, користуйтеся інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Вона допоможе відслідковувати зміни в законодавстві. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини