Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Дитячі новорічні подарунки не оподатковують ПДВ за певних умов

2 грудня 2020, 13:25
1471
0
Реклама

В ГУ ДПС у м. Києві нагадують, що продаж виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, які закуповують за рахунок коштів Фонду соцстраху, профспілок підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій, звільняють від ПДВ. Діє ця пільга щорічно в період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року.

Такий порядок оподаткування передбачений Законом України "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків" від 30.11.2000 р. № 2117-III.

Під дитячими святковими подарунками розуміють набори товарів, які містять лише кондитерські вироби та іграшки вітчизняного виробництва і фрукти, загальною вартістю не більше 8% прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого законом на 01 січня звітного податкового року. У період із 15 листопада до 31 грудня 2020 році - 168,08 грн; із 1 до 15 січня 2021 року - 181,60 грн.

Читайте: прожитковий мінімум 2021: які показники погодив уряд.

Ознайомтеся із статтею "Дитячі подарунки до Нового року: облік й оподаткування" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини