Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна на одному пристрої одночасно використовувати два програмних РРО — ДПС

Реклама

ДПС пояснила користувачам програмних РРО, чи можна одночасно використовувати різними суб'єктами господарювання два окремі програмні РРО на одному пристрої.

По-перше, програмне забезпечення можна одночасно встановити на будь-яку кількість пристроїв, але використовувати один програмний РРО можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.

По-друге, в програмах "ПРРО Каса" та "пРРОсто", які надає ДПС на безоплатній основі, на даний час не реалізована можливість одночасно використовувати різними суб'єктами господарювання два окремі програмні РРО на одному пристрої.

По-третє, описане використання суб'єктами господарювання програмних РРО допустиме лише почергово. Для цього необхідно почергово закривати робочу зміну одному суб'єкту господарювання та відкривати робочу зміну іншому. При цьому суб'єкт господарювання протягом дня в програмному РРО може відкрити нову робочу зміну у разі формування фіскального звітного чека (Z-звіту) та закриття попередньої зміни.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 109.24 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Швидка допомога бухгалтеру з питань подання звітності - це Liga:Report. Спробуйте онлайн-сервіс та переконайтеся як просто звітувати будь-де та будь-коли. Вигідна ціна для юридичних осіб та жодних доплат за модулі. Отримайте тестовий доступ вже сьогодні.

Зверніть увагу, що до 1 січня 2022 року відтерміновано обов'язкове застосування РРО (ПРРО) для ФОП, які є платниками ЄП ІІ - ІV груп, окрім тих, які працюють у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування. Деталі читайте тут.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини