Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд змінив порядок ведення Реєстру неприбуткових установ

Реклама

Під час держреєстрації створення юрособи у відповідній заяві заявник зможе зазначати прохання про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій без подання окремої заяви.

Відповідну можливість прописали у Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженому постановою КМУ від 13.07.2016 р. № 440. Зміни запроваджені постановою КМУ від 16.12.2020 р. № 1270 (чинна із 19.12.2020 р.).

Далі на підставі отриманих в електронній формі з ЄДР відомостей із заяви про держреєстрацію створення юрособи про включення підприємства, установи, організації до Реєстру в автоматичному режимі створять електронну реєстраційну заяву за формою 1-РН.

Також неприбутковими організаціями тепер відводять 10 календарних днів (раніше було 30 календарних дні) для подання контролюючому органу реєстраційних заяв із позначкою „зміни” та копій документів до них у разі зміни організаційно-правової форми неприбуткової організації, внесення змін до їх установчих документів (або установчих документів організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону).

З'являться й форми:

- витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

- повідомлення про відсутність відомостей про платника у Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

Стежити за змінами в законодавсті ще простіше, ніж раніше. Контролюйте тільки ті норми закону, які цікаві вам. В модулі LIGA360.Smart-сигнали отримуйте сповіщення, які ви встановили в інформаційно-правовій системі ЛІГА:ЗАКОН. Замовити доступ до рішення для бухгалтера можна тут.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини