Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Хто на єдиному податку у 2021 році не зможе обійтися без РРО — ДПС

22 грудня 2020, 10:30
9577
0
Реклама

Із 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року без РРО/ПРРО можуть працювати ФОП - єдинники 2 - 4-ї груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (6000 х 220 = 1320000 грн), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я;

- реалізацію ювелірних і побутових виробів із дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Це правило передбачено п. 61 підрозділу 10 р. ХХ ПКУ. Отже, посилаючись на цю норму, податківці вказали на обов'язковість застосування РРО та/або ПРРО усім суб'єктам господарювання на спрощеній системі які реалізують ліки, вироби медичного призначення та надають платні послуги у сфері охорони здоров'я.

Також слід мати на увазі, що у даному випадку слід зазначити код економічної діяльності 86 "Охорона здоров'я" за ДК 009:2010.

Радимо ознайомитися зі свіжою аналітикою на цю тему: "Оновлені ліміти єдинників, РРО-зміни та інше: у фокусі Закон № 1017" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом і замовляйте аналітичні видання для бухгалтера зі знижкою до 60%.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 109.04 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини