Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Камеральна податкова перевірка, яка одночасно має ознаки документальної, протиправна — Верховний Суд

Реклама

Якщо податковий орган провів перевірку, яка одночасно має ознаки як камеральної, так і документальної, то це свідчить про порушення порядку перевірок внаслідок чого перевірку уважають протиправною. Відповідний висновок містить постанова ВС/КАС в постанові від 13.10.2020 р. у справі № 813/7410/14.

Спір полягав у тому, що податкова перевірка була камеральною, тобто мала б проводитись виключно по документах податкової звітності. Проте податковий орган під час даної перевірки брав до уваги не лише дані податкової звітності позивача, як передбачають норми ПКУ, а й копії документів, надані Центральним офісом з обслуговування великих платників податків ДПС у м. Києві, а саме: акти державного виконавця, згідно з якими визначена загальна вартість об'єктів фінансового лізингу, що повернуті лізингодавцю у зв'язку із неналежним виконанням умов договору.

Сформувати безпрограшну позовну заяву? Зазирнути в майбутнє й наперед дізнатися рішення суду? Це нова реальність. ЛІГА:ЗАКОН презентувала Verdictum PRO - першу систему аналізу судових рішень із функціоналом передбачення вірогідності перемоги в суді за допомогою штучного інтелекту. Детальніше за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини